Znany z golgifów i lubiany…

Znany z golgifów i lubiany użytkownik @Minieri pisał 2 dni temu o golu numer 700 w karierze Cristiano Ronaldo. Związana jest z nim ciekawostka o której wiele osób zapomina w tym ja na ten przykład. Przypomniał mi to dopiero Twitter, a za namową wyżej wspomnianego fana Juve skleciłem ten wpis jeszcze raz osobno.

Według oficjalnych źródeł CR7 ma 699 bramek (gol z Luksemburgiem jest „oficjalnie” 699 ) a więc „oficjalnie” dopiero dziś z Ukrainą będzie miał szanse zdobyć trafienie numer 700. Tylko MARCA & Real Madryt zaliczają Cristiano gol z rzutu wolnego z Sociedad w sezonie 2010/11 jak że piłka odbiła się od Pepe i oficjalnie wiele źródeł zalicza gola właśnie jemu jak głupie to by nie było.

Dałbym jeszcze foliową teorię dlaczego ale może nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam Pepe wypowiadał się też w tonie: „Regardless of what the official match report says, the goal belongs to Cristiano.”

Na razie 699 z jednej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) A 700 z drugiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej niezły dzik z niego jest jak na tyle lat a zapowiada się że jeszcze kilka lat postrzela jeżeli ominą go poważne kontuzje.

Na koniec dodatkowo dodam drugą ciekawostkę wszystkie dotychczasowe „jubileuszowe” setki strzelał w klubach.

1 gol w Sportingu
100 w United u siebie grając z Tottenhamem
200 w Realu Madryt u siebie grając z Valencią
300 z Granadą na wyjeździe grając w Realu Madryt
400 w Realu Madryt u siebie grając z Celtą
500 z Malmo na wyjeździe grając w Realu Madryt
600 w Realu Madryt u siebie grając z Juventusem

W mojej opinii ma 700 bramek już jednak „oficjalnie” według statystyk 699. Jak to mówią jeden rabin mówi tak a drugi inaczej.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pilkanozna #mecz #juventus #realmadryt #united #cr7