Smoku: Dobra chłopaki, jest…

Smoku: Dobra chłopaki, jest wtorek 19:00, a ja jeszcze nie mam zrobionego swojego TOP 10, do mojego jutrzejszego formatu. Jako prezes zarządu zebrałem Was tutaj żeby obgadać jakie mogą teraz tematy się pojawić. Wykorzystajmy tutaj burzę mózgów, niech każdy sypnie jakimś pomysłem. Dobra Mati jedziesz jako pierwszy, jesteś odważny gość:
Borek: Ty no Tomeczku, może moje Top 10 Mentali w czasach koronawirusa?
Smoku: Pomysł ciekawy, ale musiałbym poprosić realizatorkę żeby mi pomogli poszukać moich najlepszych wypowiedzi. Trochę jest roboty, a premiera już jutro. Stano co tam masz ciekawego?
Stano: Słuchaj, ostatnio skakałem pomiędzy kanałami w telewizji i wpadłem na program TVP Info. Może coś nawet nie do końca związanego z piłką nożną, Top 10 Opinii Szkolnikowskiego albo Top 10 przegranych meczy Donalda Tuska?
Smoku: RAS-LE-BOL! J’EN AI RAS-LE-BOL! Nie będzie polityki w moim formacie Stano… Przegiąłeś pałę… Sorki chłopaki za to słownictwo po francusku, ale wczoraj gadałem z Nicolasem Sarkozym i mi najwidoczniej nie przeskoczyło wszystko na język polski. Dobra… Misiek, w Tobie nadzieja.
Pol: Może Top 10 donejtatorów?
Smoku: Misiu… misiu…. nie kombinuj, przecież nie puścimy na żywo tych nazw… Chwila telefon dzwoni. (chwilka czasu) Dobra to Szpakowski dzwonił, że może bym zrobił w końcu Top 10 napastników żyjących z podań i Top 9 wygranych gier Lewandowskiego w dziadka za czasów Juppa Heynckesa i Guardioli… Ja się chyba zaraz załamię…
Smoku: MERCI PANOWIE mam !!! Dzwoń po chłopaków z realizatorki Misiek, będzie Moje Top 10 przeczytanych artykułów godzinę wcześniej na temat nieudanych transferów do Realu Madryt
#kanalsportowy #pasta
#weszlo
#pilkanozna