Przede wszystkim chciałem…

Przede wszystkim chciałem podziękować osobom, które zjawiły się w zeszłą środę na orliku dzięki czemu możemy uznać inagurację gry za udaną, chociaż nie obyło się bez strat w ludziach. 🙁

Niemniej jednak chciałem zaprosić wszystkich na kolejne mirkogranie w tym samym miejscu:

– Orlik os. Tysiąclecia 90 (środa 6 marca 2019)

Tym razem granie rozpoczynamy ciutkę wcześniej czyli o 18:00 i gramy do upadłego lub 20:00. W zależności, co będzie pierwsze.

Standardowo wołam wszystkich, którzy udzielali się pod poprzednimi wpisami:

@Phillippus @LobuzKochaMocniej @Sat222 @Tanzanit @Zakakaikane @Vitz @Streat @Shusey @Jankez @ZaczynamOdNowa @eXquisit @BGDN (wiem, że jesteś w delegacji, ale wole informować wszystkich na bieżąco) @WhoYou @lojesu @TenOnJa @Krx_S @Volos @Cinkito @bezrobotny_programista @CantTakeMyEyes @NorskArisk @MorsMorris @Dbzdur @scudetto @busz_menka @geratius @Grenek @Apollo1993 @Wuszt @caribbean @amn1337 @RoeBuck @NorskArisk oraz innych zainteresowanych następną gierką.

Podobnie jak w poprzedniej grze zamieszczę poniżej komantarz z listą obecności. Z racji, że sam sobie nie mogę go zaplusować to liczcie zawsze +1 do obecnej liczby.

Ważne info: Rezerwacje boiska odbywają się od poniedziałku do środy więc jeśli chcemy zaklepać boisko na 3 gierkę 13 marca musimy odezwać się w ten poniedziałek lub wtorek – napiszę przypominajkę tak czy siak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzimy się na orliku!

#pilkanozna #katowice #trocheruchuwkatowicach