Myślicie, że ktoś taki jak…

Myślicie, że ktoś taki jak Borek jest świadomy tego, że całą swoją karierę zawdzięcza praktycznie tylko dobrej gębie i dodatkowo temu, że nie ma wa wymowy jak jakiś ostatni upośledzony?

W sensie, że można go bez stresu postawić przed kamerą z wiedzą, że zwyczajnie nie odwali maniany (tzn. przynajmniej w kontrolowanym środowisku, teraz, gdy musi odpowiadać na niecenzurowane komentarze internautów, zaczyna stroić jakieś krzywe miny i używać dawno przeterminowanych ripost).

Jego pozostałe osiągnięcia (jeżeli jakiekolwiek ma, szczerze to teraz z głowy nie potrafiłbym nic wskazać, jakiś zażarty fan sportowy zacznie coś wymieniać, ale jestem pewny, że wiedza większości ludzi w Polsce w tym temacie jest dokładnie taka sama jak moja) mają marginalne znaczenie.

Najnormalniej w świecie chodzi o to, że na twarz Borka przyjemnie się patrzy, kiedy wyświetla się w telewizorze.

Dla kontrastu dajmy kogoś takiego jak Pol. Stara się, kombinuje, pisze te swoje felietony jak maszyna, ale (przynajmniej z tego co wiem) nigdy nie dostał programu w jednym z tych główniejszych kanałów telewizyjnych…
Ostatecznie poddał się, zrozumiał swoją pozycję i prowadzi ten jego śmieszny kanał jutubowy dla gimnazjalistów.

Po prostu: nikt nie chcę patrzeć przez dłuższy czas na tę jego brzydką łyso-kudłatą pałę (a głosu zbyt pięknego też nie ma).

#borek #kanalsportowy #hejtpark #pilkanozna #aferaborka #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow