Mbappé: Wzbudza strach, gdy…

Mbappé: Wzbudza strach, gdy twój prezes mówi, że nigdy nie będziesz wolny

Kylian Mbappé udzielił rano wywiadów rozgłośni RMC Sport i dziennikowi L’Équipe. Pełne rozmowy pojawią się jutro, ale rozgłośnia opublikowała drugi fragment z wypowiedziami Francuza.

Przed południem pojawiły się pierwsze wypowiedzi Mbappé z rozmowy z Jérômem Rothenem dla RMC Sport. Atakujący przyznaje w nich, że poprosił w lipcu o odejście i broni się, że wcale nie postawił klubu pod ścianą w ostatnim tygodniu sierpnia. Te słowa można znaleźć w tym artykule.

Wieczorem RMC wypuściło kolejną zapowiedź rozmowy, jaka zostanie wyemitowana jutro o 18:00 w programie Rothena. Odnosi się ona do czerwcowych słów Nassera Al-Khelaïfiego, prezesa PSG, o tym, że Mbappé nigdy nie zostanie sprzedany i nigdy nie odejdzie za darmo: „Wzbudza strach, gdy twój prezes mówi: «Nigdy nie będzie wolny». Gdy to usłyszałem, mocno przełknąłem ślinę i stwierdziłem: «Ale co tu się w takim razie wydarzy?»”; „Nie chciałem reagować na gorąco, ale gdy to usłyszałem, rzuciłem: ułaaa”.

Nowe wypowiedzi Mbappé będą dostępne zapewne od rana, gdy tylko ukaże się wtorkowe wydanie dziennika L’Équipe. Kontrakt Francuza z Paris Saint-Germain wygasa z 30 czerwca 2022 roku. Na razie nie ma nowych informacji na temat rozmów Les Parisiens z 22-latkiem w sprawie jego przedłużenia.

Nieźle, co? Pseudoklub sam sobie strzela w stopę tym wszystkim – więcej piłkarzy nie będzie tam po prostu chciało grać, niezależnie od pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło:
https://www.realmadryt.pl/news/106917-mbappe-wzbudza-strach-gdy-twoj-prezes-mowi-ze-nigdy-nie-bedziesz-wolny

#realmadryt #pilkanozna #mecz #psg