Gikiewicz ma rozmowę z…

Gikiewicz ma rozmowę z selekcjonerem Sousą. Dzień później Borek ze szczegółami sprzedaje na wizji o czym była rozmowa. Myślałem, że na tym się skończy iii… się zdziwiłem. Chwilę później Gikiewicz na kamerkach rozpowiada o czym rozmawiał z selekcjonerem. Jak ktoś jeszcze ma sranie o Gikiewicza, to ma właśnie odpowiedź. Stanowcze NIE dla takich ludzi w kadrze. Szamo go bardzo dobrze ostatnio podsumował.
Ostatnie słowa Sousy też mnie utwierdzają w tym, że Matty Cash po otrzymaniu polskiego paszportu będzie tematem do gry w reprezentacji. I bardzo kurwa dobrze.
https://www.meczyki.pl/newsy/paulo-sousa-skomentowal-sprawe-mattyego-casha-stanowcze-slowa-selekcjonera/173937-n

Czekam tylko na gadanie Borka, że jakiś chłopak z Anglii dostaje powołanie, a młody Sebek Szymański.. Polak z krwi i kości robiący liczby w Rosji nie dostaje powołania. Nie oglądam jego meczy, ale to jest liga, gdzie nawet Grzesiek Krychowiak robił jakieś liczby. I szczerze? Nie rozumiem czemu Piekarski wypchnął 20 letniego wtedy Szymańskiego do Rosji. Powinien jak najszybciej robić out do Bundesligi, Serie A czy innej ligi. Pograł 2 lata w Moskwie, będzie leciał 3 rok i starczy.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #kanalsportowy