Dobry wieczór! Jako że często…

Dobry wieczór!
Jako że często szukam inspiracji do kręcenia filmów – postanowiłem, że będę się dzielić z wami informacjami odnośnie gry Polaków w najpopularniejszych ligach, ale też tych mniej popularnych jak np. Chorwacka czy Duńska 🙂
W miarę możliwości gole/asysty/wyjątkowe sytuacje z polskimi akcentami byłyby pokazywane za pośrednictwem filmu lub gifu, natomiast pod koniec całego dnia byłaby informacja o wszystkich Polakach, którzy grali w konkretnych ligach – poza Ekstraklasą i pozostałymi ligami z PL.
Proponowany przeze mnie tag to: „nasizagranica”, poza tym będę się posiłkować innymi tagami w zależności od rozgrywek czy samego zdarzenia związanego z Polakiem rodakiem 🙂

Dzisiejsze podsumowanie:
Martin Pajaczkowski (20 lat/ Pomocnik) [klub: FAC Wien]: rozegrał pełne 90 minut, jego zespół przegrał 0-2 z Kapfenberg w 2 lidze austriackiej.

Damian Kądzior (26 lat/ Obrońca) [klub: Dinamo Zagrzeb]: debiut, rozegrał 27 minut – wchodząc z ławki rezerwowych w 64 minucie. Jego zespół wygrał 3-0 z Istrą w 1 lidze chorwackiej.

Daniel Kajzer (26 lat/ Bramkarz) [klub: Botew Płowdiw]: rozegrał pełne 90 minut, jego zespół wygrał 2-0 z Etarem w 1 lidze bułgarskiej

Damien Perquis (34 lata/ Obrońca) [klub: GFC Ajaccio]: rozegrał pełne 90 minut, jego zespół wygrał 3-2 z Auxerre w 2 lidze francuskiej.

Tomasz Kędziora (24 lata/ Obrońca) [klub: Dynamo Kijów]: rozegrał pełne 90 minut, jego zespół wygrał 1-0 z Shakhtarem Donetsk w 1 lidze ukraińskiej.

Mniej więcej tak by to wyglądało – jestem otwarty na wasze propozycje odnośnie podawanych informacji o zawodnikach, zasięgach (np. maksymalnie do 2 ligi) czy tagach, które by się wpasowały w mój projekt.

Za pomoc z góry dziękuje!
#mecz #pilkanozna #sport #polska #nasizagranica