42/100 Wracamy do znanych…

42/100

Wracamy do znanych kibiców polskich klubów. Tak, była taka seria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skończyliśmy na Rakowie Częstochowa, patrzymy więc na kolejne kluby i mamy tam Śląsk Wrocław.

Ostatnio drużyna Śląska mocno zawiodła swoich kibiców i przegrała 0-3 z Legią. Oby jednak nie zniechęciło to znanych i lubianych do przychodzenia na stadion.

Wśród nich mamy cały przekrój społeczeństwa. Komików Tadeusza Drozdę i Michała Paszczyka, członków kabaretu Neonówka, aktorów Michała Chorosińskiego, Rafała Kwietniewskiego czy Adama Cywkę, ale też np. profesor Alicję Chybicką, polską lekarkę i senatorkę z ramienia KO.

Jak więc widać Śląsk ma trochę znanych kibiców, zwłaszcza w branży rozrywkowej. Może dlatego, że przez ostatnich kilka lat był to klub, który raczej dostarczał swoim kibicom więcej negatywnych emocji, a jakoś równowaga we wszechświecie musi być zachowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler A i tak najbardziej znanym kibicem Śląska jest ten, który prowadzi konto Ultras Silesia na FB.

Kolejną drużyną będzie niedawny zgodowicz Śląska, czyli Wisła Kraków. Jako jeden z najstarszych klubów w Polsce miała ona wielu słynnych kibiców w historii swojego istnienia, ma ich również dzisiaj.

Żeby wymienić tylko tych najbardziej znanych to będą to m.in. Agnieszka Radwańska, Andrzej Sikorowski, Zbigniew Preisner, Jan Nowicki, Marcin Daniec (i regularnie chodzi na mecze!), Jerzy Fedorowicz, Jarosław Gowin, no i chyba najbardziej rozpoznawalny z nich wszystkich, najbardziej serdeczny, wybitny kucharz i gawędziarz yyy ROBERT MAKŁOWICZ.

Chociaż fakt faktem, ten wielki Polak przyznał, że dobrze życzy również Cracovii.
Ale to nie szkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma nic złego w pasjonowaniu się polską piłką ʕ•ᴥ•ʔ

#ekstraklasajestokay #ekstraklasa #pilkanozna