30.09.2021 Dzień dobry….

30.09.2021

Dzień dobry. Nastał dzień, w którym wreszcie ostatecznie przesądzimy o wyższości polskiego, narodowego strzyżenia nad przereklamowanym, hipsterskim barberstwem. Tylko fryzury na Gigi Amoroso, a nie na Dejwida Bekchama.

LIGA EUROPY
Studio od 17:30 (Viaplay) i 17:45 (TVP Sport)

18:45 LEGIA WARSZAWA – LEICESTER (TVP 2, Viaplay)
komentarz: Mateusz Borek + Robert Podoliński (TVP 2); Piotr Domagała + Wojciech Kowalewski (Viaplay)

Pozostałe mecze na Viaplay:
18:45 Antwerpia – Eintracht
18:45 Sturm Graz – PSV
18:45 Fenerbahce – Olympiakos
18:45 Napoli – Spartak
18:45 Olympique Lyon – Broendby
18:45 Sparta Praga – Rangers
18:45 REAL SOCIEDAD – MONACO

21:00 CELTIC – LEVERKUSEN
21:00 Genk – Dinamo Zagrzeb
21:00 Ferencvaros – Betis
21:00 Braga – Midtjylland
21:00 Łudogorec – Crvena zvezda
21:00 Lazio – Lokomotiw
21:00 West Ham – Rapid Wiedeń
21:00 Olympique Marsylia – Galatasaray

LIGA KONFERENCJI
Transmisje na Viaplay

18:45 Partizan – Flora
18:45 Cluj – Randers
18:45 Alkmaar – Jablonec
18:45 CSKA Sofia – Bodo/Glimt
18:45 Zoria – Roma
18:45 Gent – Anorthosis Famagusta
18:45 LASK – Maccabi Tel Aviv
18:45 Alaskhert – HJK

21:00 FK Kopenhaga – Lincoln Red Imps
21:00 Omonia – Karabach
21:00 Basel – Kajrat
21:00 Vitesse – Rennes
21:00 Tottenham – Mura
21:00 Feyenoord – Slavia Praga
21:00 PAOK – Slovan
21:00 Union – Maccabi Haifa

COPA SUDAMERICANA
02:30 (czw/pt) Athletico-PR [2]-[1] Penarol (Polsat Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

CONCACAF LEAGUE
02:00 (czw/pt) Saprissa [2]-[0] Santa Lucia
04:15 (czw/pt) Motagua [2]-[2] Deportivo Universitario

///MAGAZYNY///
16:45 Mecz dnia (TVP Sport/Kanał Sportowy)
20:45 Magazyn LM (Polsat Sport Premium 1)
21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
MISTRZOSTWA ŚWIATA
19:00 Portugalia – Kazachstan (TVP Sport)

KOLARSTWO
13:20 Giro di Sicilia (Eurosport 1)
15:00 Tour of Croatia (Eurosport 1)

TENIS
TURNIEJ WTA W CHICAGO
Transmisje od 16:00 (Canal+ Sport 2)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
BUNDESLIGA
19:00 Melsungen – Magdeburg (Viaplay)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
17:00 Losowanie MŚ Rosja 2022 (Polsat Sport Extra)

TAURON 1. LIGA
20:30 BKS Visła Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Stal Ostrów Wlkp. – King Szczecin (Polsat Sport)

EUROLIGA
20:45 Real Madryt – Anadolu Efes (Polsat Sport News)

HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
19:00 Oskarshamm – Brynas (Viaplay)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligaeuropy #ligakonferencji #eurowpierdol