28.02.2021 Dzień dobry….

28.02.2021

Dzień dobry. Sporo dziś atrakcji przed nami. Trzy mecze Ekstraklasy, ciekawie zapowiadające się mecze w Anglii, Włoszech i Francji. Poza tym konkurs mieszany w skokach, choć w naszym przypadku to raczej jako ciekawostka a nie jakiekolwiek szanse na medale.

EKSTRAKLASA
12:30 Wisła Płock – Wisła Kraków (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 12:10
15:00 Cracovia – Zagłębie Lubin (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 14:40
17:30 Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:00

1. LIGA
12:40 Korona Kielce – Chrobry Głogów (Polsat Sport)

2. LIGA
20:00 Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport)

PREMIER LEAGUE
13:00 Crystal Palace – Fulham (Canal+ Family)
13:00 LEICESTER – ARSENAL (Canal+ Sport 2)
15:00 Tottenham – Burnley (Canal+ Sport)
17:30 CHELSEA – MANCHESTER UNITED (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
20:15 Sheffield – Liverpool (Canal+ Sport)

LA LIGA
14:00 Celta – Valladolid (nSport+)
16:15 Cadiz – Betis (nSport+)
18:30 Granada – Elche (Eleven 2, 4)
21:00 Villarreal – Atletico (Eleven 3, 4)

SERIE A
12:30 Sampdoria – Atalanta (Eleven 1, 4)
15:00 Inter – Genoa (Eleven 1)
15:00 Crotone – Cagliari (Eleven 3)
15:00 Udinese – Fiorentina (Eleven 4)
18:00 Napoli – Benevento (Eleven 1)
20:45 ROMA – MILAN (Eleven 1)

1. BUNDESLIGA
13:30 Union – Hoffenheim (Eleven 2)
15:30 Mainz – Augsburg (Eleven 2)
18:00 Leverkusen – Freiburg (Canal+ Sport 2)

LIGUE 1
13:00 Monaco – Brest (Eleven 3)
17:00 Lille – Strasbourg (Canal+ Family)
21:00 OLYMPIQUE MARSYLIA – OLYMPIQUE LYON (Eleven 2, nSport+)

pokaż spoiler (15:00) Angers – Lens; Lorient – St. Etienne; Nimes – Nantes; Reims – Montpellier

ERDEIVISIE
14:30 PSV – AJAX (Polsat Sport Extra)
16:45 Alkmaar – Feyenoord (Polsat Sport News)

LIGA CZESKA
16:00 Slovacko – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale YT
12:00 Spartak – Rubin
14:30 Achmat – Dynamo Moskwa
17:00 Krasnodar – Ural

///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
19:30 Liga minus (Weszło)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

///POZA FUTBOLEM///

SKOKI NARCIARSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
17:00 Konkurs drużyn mieszanych (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

BIEGI NARCIARSKIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
13:00 Drużynowe biegi spritnerskie kobiet i mężczyzn (TVP Sport, Eurosport 2)

KOMBINACJA NORWESKA
MISTRZOSTWA ŚWIATA
10:00 Konkurs drużynowy (Eurosport 2)
15:00 Bieg drużynowy (Eurosport 1)

SNOOKER
PLAYERS CHAMPIONSHIP
Transmisja od 20:00 (Eurosport 1)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Skra Bełchatów – Verva Warszawa (Polsat Sport)
17:30 Ślepsk Suwałki – MKS Będzin (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Łódzki KS – Radomka Radom (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
14:10 MMTS Kwidzyn – Azoty Puławy (TVP Sport)

BUNDESLIGA
16:00 Melsungen – Magdeburg (SportKlub)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:35 King Szczecin – Trefl Sopot (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
12:30 MoraBanc – Valencia (SportKlub)
18:30 Joventut – Barcelona (nSport+)

BUNDESLIGA
18:00 Alba Berlin – Crailsheim (SportKlub)

NBA
21:30 Milwaukee Bucks – LA Clippers (Canal+ Sport 2)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa