18.09.2021 Dzień dobry….

18.09.2021

Dzień dobry. Intensywna sobota przed nami. Zaplanowanych kilka ciekawych spotkań, m.in. w Hiszpanii gdzie zmierzą się ze sobą dwie atletyczne drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym mecz Roberdzika, a najciekawszym meczem dnia w Polsce będzie transmitowane na sport.tvp.pl starcie Pniówka Pawłowice z MKS-em Kluczbork ( ͡° ͜ʖ ͡°).

EKSTRAKLASA
12:30 Wisła Płock – Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 12:10
komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

15:00 Pogoń Szczecin – Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Radomiak Radom – Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:00 Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:20 (TVP Sport) i 19:30 (C+)
komentarz: Aleksander Roj, Marcin Żewłakow (TVP Sport); Michał Mitrut, Radosław Majdan (C+)

1. LIGA
12:40 Łódzki KS – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

pokaż spoiler Polsat Box: (20:30) Korona – Sandecja

3. LIGA
16:30 PNIÓWEK PAWŁOWICE – MKS KLUCZBORK (sport.tvp.pl)

PREMIER LEAGUE
13:30 Wolverhampton – Brentford (Canal+ Sport 2)
16:00 Liverpool – Crystal Palace (Canal+ Family)
16:00 Manchester City – Southampton (Canal+ Now)
16:00 MULTI PREMIER LEAGUE (Canal+ Sport 2): Burnley – Arsenal/ Liverpool – Crystal Palace/ Manchester City – Southampton/ Norwich – Watford
18:30 Aston Villa – Everton (Canal+ Sport 2)

CHAMPIONSHIP
16:00 Preston – WBA (Eleven 3)

LA LIGA
14:00 Rayo – Getafe (nSport+)
16:15 ATLETICO – BILBAO (nSport+)
18:30 Elche – Levante (Eleven 3, 4)
21:00 Alaves – Osasuna (Canal+ Sport 2)

LA LIGA 2
20:30 Girona – Valladolid (Canal+ Now)

SERIE A
15:00 Genoa – Fiorentina (Eleven 1, 4, 4K)
18:00 Inter – Bologna (Eleven 1, 4K)
20:45 Salernitana – Atalanta (Eleven 1, 4, 4K)

LIGUE 1
17:00 Lens – Lille (Eleven 2)
21:00 St. Etienne – Bordeaux (Eleven 2)

1. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay. Studio od 15:00

15:30 Bayern – Bochum
15:30 Arminia – Hoffenheim
15:30 Augsburg – M’Gladbach
15:30 Mainz – Freiburg
18:30 Koln – RB Lipsk

2. BUNDESLIGA
13:30 Fortuna – Regensburg (Viaplay)
20:30 WERDER – HSV (Viaplay)

EREDIVISIE
20:00 Ajax – Cambuur (Polsat Sport Premium 1)

MLS
21:30 Atlanta United – D.C. United (Polsat Sport Premium 2)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale ligi na YT
13:00 Ufa – Chimki
15:30 Samara – FK Rostów
18:00 Achmat – FK Krasnodar

///MAGAZYNY///
10:00 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:00 Eleven gol (Eleven 1, 4K)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
MISTRZOSTWA ŚWIATA
17:00 Gwatemala – RFU (sport.tvp.pl)
17:00 Egipt – Uzbekistan (sport.tvp.pl)
19:00 Wenezuela – Kazachstan (sport.tvp.pl)
19:00 Kostaryka – Litwa (sport.tvp.pl)

EKSTRAKLASA
12:00 FC Reiter Toruń – KS Constract Lubawa (nSport+)

AMP FUTBOL
MISTRZOSTWA EUROPY
15:00 POLSKA – Hiszpania (TVP Sport)
17:30 Turcja – Rosja (sport.tvp.pl)

KOLARSTWO
13:00 Tour de Luxembourg (Eurosport 2)
15:00 Tour of Slovakia (Eurosport 2)
16:00 Primus Classic (Eurosport 2)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
MISTRZOSTWA EUROPY
17:30 POLSKA – Słowenia (TVP 1, Polsat Sport)
20:30 Serbia – Włochy (Polsat Sport)

MEMORIAŁ GAJEWSKIEGO
13:00 Mecz o 3. miejsce (Polsat Sport Extra)
15:30 Finał (Polsat Sport Extra)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Stal Ostrów Wlkp. – Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra)

LIGA ACB
20:45 Baskonia – Valencia (nSport+)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
13:15 Górnik Zabrze – Vive Kielce (TVP Sport)

ŻUŻEL
17:30 Speedway of nations (Canal+ Premium)

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
13:00 European Le Mans Series (Canal+ Now, SportKlub)

DTM
10:15 Kwalifikacje (Eleven 2)
13:30 Wyścig (Eleven 2)

TENIS
TURNIEJ ATP CHALLENGER W SZCZECINIE
Transmisje od 13:00 (Polsat Sport News)

DART
12:45, 20:00 Nordic Masters (Viaplay)

HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
15:10 Djurgarden – Brynas (Viaplay)

SPORTY WALKI
01:00 (sob/nd) UFC Fight Night (Polsat Sport Extra)
04:00 (sob/nd) MMA Bellator (TVP Sport)

///KĄCIK FILMOWY///
21:05 Avengers: Wojna bez granic (Polsat)
21:35 Casino Royale (TVP 1)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa