17.09.2021 Dzień dobry….

17.09.2021

Dzień dobry. Europejskie puchary europejskimi pucharami, ale solą piłki jest Ekstraklasa. Jak zwykle pasjonująco zapowiada się mecz o 18:00, ale i ten późniejszy nie gorzej.

EKSTRAKLASA
18:00 Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+) – wstęp od 17:40
komentarz: Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski

20:30 LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW (Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ 4K) – wstęp od 20:00
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

1. LIGA
20:30 Resovia – Miedź Legnica (Polsat Sport Extra) – wstęp od 20:20

pokaż spoiler Polsat Box: (18:00) GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec

2. LIGA
14:30 Śląsk II Wrocław – KKS Kalisz (TVP Sport)

PREMIER LEAGUE
21:00 Newcastle – Leeds (Canal+ Sport 2)

LA LIGA
21:00 Celta – Cadiz (Eleven 2, 4)

LA LIGA 2
21:00 Alcorcon – Almeria (Eleven 3)

SERIE A
20:45 Sassuolo – Torino (Eleven 1, 4K)

1. BUNDESLIGA
20:30 Herhta – Furth (Viaplay)

2. BUNDESLIGA
18:30 Schalke – Karlsruher (Viaplay)

KWALIFIKACJE MŚ KOBIET
17:30 Słowacja – Szwecja (Viaplay)
19:00 POLSKA – Belgia (TVP Sport)

///MAGAZYNY///
13:00 Stanowisko (Kanał Sportowy)
16:00 Magazyn lig egzotycznych (Weszło/Kanał Sportowy)
22:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
MISTRZOSTWA ŚWIATA
17:00 Hiszpania – Japonia (sport.tvp.pl)
17:00 Iran – USA (sport.tvp.pl)
19:00 Angola – Paragwaj (sport.tvp.pl)
19:00 Argentyna – Serbia (sport.tvp.pl)

AMP FUTBOL
MISTRZOSTWA EUROPY
10:00 Izrael – Grecja (sport.tvp.pl)
11:00 Rosja – Włochy (sport.tvp.pl)
12:30 Belgia – Gruzja (sport.tvp.pl)
13:00 Turcja – Irlandia (sport.tvp.pl)
15:00 Hiszpania – Anglia (sport.tvp.pl)
17:00 POLSKA – FRANCJA (TVP Sport)

KOLARSTWO
14:30 Tour de Luxembourg (Eurosport 1)
16:30 Tour of Slovakia (Eurosport 1)

DART
19:00 Nordic Masters (Viaplay)

TENIS
TURNIEJ WTA W PORTOROZ
Transmisje od 11:00 (Canal+ Sport) i 19:00 (Canal+ Family)

TURNIEJ ATP CHALLENGER W SZCZECINIE
Transmisje od 13:00 (Polsat Sport Extra) i 17:00 (Polsat Sport News)

ŻUŻEL
17:30 Speedway of nations (Canal+ Sport 2)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
MEMORIAŁ GAJEWSKIEGO
17:30 Ślepsk Suwałki – Barkom-Każany Lwów (Polsat Sport)
20:30 Trefl Gdańsk – AZS Olsztyn (Polsat Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Zielona Góra – Czarni Słupsk (Polsat Sport Extra)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa