12.02.2022 Dzień dobry. W…

12.02.2022

Dzień dobry. W sobotę kilka ciekawych spotkań, ale niekwestionowanym hitem tego dnia jest pojedynek dwóch legendarnych drużyn. Cały świat zadrży dziś w posadach, dziesięć miliardów ludzi będzie oglądało ten mecz. Oczywiście mowa o spotkaniu

pokaż spoiler Al-Hilal – Al Ahly

Skręca mnie za każdym razem jak myślę, że europejskie kluby muszą brać udział w tym pierdolniku FIFA pod tytułem Klubowe Mistrzostwa Świata. Serio to ja już chyba bym wolał juniorów wysłać na wycieczkę.

EKSTRAKLASA
15:00 Wisła Kraków – Stal Mielec (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

17:30 Radomiak Radom – Raków Częstochowa (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – studio od 16:55 (TVP Sport) i 17:00 (C+)
komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn (TVP Sport); Adrian Olek, Tomasz Wieszczycki (C+)

20:00 Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:40
komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

PREMIER LEAGUE
13:30 Manchester United – Southampton (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

16:00 Watford – Brighton (Canal+ Premium)
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

16:00 Everton – Leeds (Canal+ Now)
komentarz: Adam Zakrzewski, Michał Gutka

16:00 MULTI PREMIER LEAGUE (Canal+ Sport 2)
moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

16:00 Brentford – Crystal Palace (Canal+ Online)
komentarz: Edward Durda

18:30 Norwich – Manchester City (Canal+ Sport 2)
komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

CHAMPIONSHIP
13:30 Huddersfield – Sheffield Utd. (Eleven 2)
16:00 Reading – Coventry (Eleven 3)

LA LIGA
14:00 Cadiz – Celta (nSport+)
16:15 VILLARREAL – REAL MADRYT (Eleven 2)
18:30 Rayo – Osasuna (Eleven 2)
21:00 Atletico – Getafe (Eleven 1, 4K)

LA LIGA 2
18:15 Valladolid – Girona (nSport+)

SERIE A
15:00 Lazio – Bologna (Eleven 1, 4, 4K)
18:00 NAPOLI – INTER (Eleven 1, 4K)
20:45 Torino – Venezia (Eleven 2)

LIGUE 1
17:00 Montpellier – Lille (Eleven 4)
21:00 LYON – NICEA (Eleven 3, 4, Canal+ Sport 2)

1. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay

15:30 M’Gladbach – Augsburg
15:30 Bochum – Bayern – studio od 15:00
15:30 Eintracht – Wolfsburg
15:30 Furth – Hertha
15:30 Freiburg – Mainz
18:30 Leverkusen – Stuttgart

2. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay

13:30 HSV – Heidenheim
13:30 Karlsruher – Norymberga
13:30 Paderborn – Dynamo Drezno
20:30 Regensburg – St. Pauli

PRIMEIRA LIGA
19:00 Benfica – Santa Clara (Eleven 3, 4)

EREDIVISIE
20:00 Vitesse – PSV (Polsat Sport Premium 1)

AFRYKAŃSKA LIGA MISTRZÓW
Transmisje na Viaplay

14:00 Esperance Tunis – Jwaneng Galaxy
17:00 Horoya – Setif
17:00 Zamalek – Petro
20:00 Raja Casablanka – AmaZulu

///PIŁKA KOBIECA///

FRAUEN BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay

13:00 Freiburg – Bayern

///POZA POLSKĄ TV///

KLUBOWE MŚ
O 3. MIEJSCE
14:00 Al-Hilal – Al Ahly

FINAŁ
17:30 Chelsea – Palmeiras

///MAGAZYNY///
20:00 Studio Pekin (Polsat Sport Extra)
22:00 Olimpijski wieczór (TVP Sport)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:15 Eleven gol live (Eleven 1, 4K)

///ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE///
Szczegółowy harmonogram KLIK

od 05:05 Hokej: Kanada – USA (TVP Sport)
od 07:45 Biegi narciarskie (TVP 1)
od 08:30 Biegi narciarskie (Eurosport 1)
od 08:55 Łyżwiarstwo szybkie (TVP Sport, Eurosport 2)
od 09:55 Biathlon (TVP Sport, Eurosport 1)
od 10:50 Hokej kobiet: Finlandia – Japonia (Eurosport 2)
od 11:00 Seria próbna w skokach mężczyzn K125 (TVP 1)
od 11:25 Hokej: Chiny – Niemcy (Eurosport 1)
od 11:55 Łyżwiarstwo figurowe (Eurosport 2)
od 12:00 Konkurs mężczyzn K125 (TVP 1, Eurosport 1)
od 12:05 Łyżwiarstwo figurowe (TVP Sport)
od 13:45 Skeleton (Eurosport 2)
od 15:00 Skeleton (TVP Sport)
od 15:40 Hokej: ROC – Czechy (Eurosport 1)
od 15:55 Hokej: Szwajcaria – Dania (Eurosport 2)
od 02:00 (sob/nd) Curling: Norwegia – Szwecja (Eurosport 1)
od 03:00 (sob/nd) Narciarstwo dowolne (Eurosport 2)
od 03:10 (sob/nd) Narciarstwo alpejskie (TVP Sport, Eurosport 1)

///POZA FUTBOLEM///

LEKKOATLETYKA
15:45 Mityng w Metz (sport.tvp.pl)

TENIS
TURNIEJ ATP W ROTTERDAMIE
Transmisje od 15:00 (Polsat Sport Extra) i 19:30 (Polsat Sport News)

TURNIEJ WTA 500 W SANKT PETERSBURGU
Transmisje od 12:00 (Canal+ Sport), 14:00 (Canal+ Family)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
LIGA MISTRZÓW
13:00 Lokomotiw Nowosybirsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)

PLUS LIGA
15:30 Projekt Warszawa – Resovia (Polsat Sport)
18:00 Cuprum Lubin – AZS Olsztyn (Polsat Sport)
20:30 Stal Nysa – Warta Zawiercie (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
20:30 Rhein-Neckar – Erlangen

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
LIGA ACB
18:00 Manresa – Saragossa (SportKlub)
20:45 Joventut – Teneryfa (nSport+, SportKlub)

NBA
23:00 Portland Trail Blazers – NY Knicks (Canal+ Sport 2)

LIGA TURECKA
11:00 Darussafaka – Belediye (SportKlub)

RUGBY
PUCHAR SZEŚCIU NARODÓW
Transmisje na Viaplay

15:10 Walia – Szkocja
17:40 Francja – Irlandia

HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
Transmisje na Viaplay
15:15 Skelleftea – Frolunda

NHL
Transmisje na Viaplay

18:00 Detroit Red Wings – Philadelhpia Flyers
18:30 Montreal Canadiens – Columbus Blue Jackets
18:30 Ottawa Senators – Boston Bruins
01:00 (sob/nd) Nashville Predators – Winnipeg Jets
01:00 (sob/nd) Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs
02:00 (sob/nd) Minnesota Wild – Carolina Hurricanes
02:00 (sob/nd) St. Louis Blues – Chicago Blackhawks
04:00 (sob/nd) Calgary Flames – NY Islanders

///SPORTY WALKI///
04:00 (sob/nd) UFC 271 (Polsat Sport)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa