11.09.2021 Dzień dobry….

11.09.2021

Dzień dobry. Wreszcie nastał ten dzień. Tyle lat czekaliśmy i wreszcie, zapewne dziś, znowu zobaczymy go w tych pięknych barwach. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to podczas meczu Manchester United – Newcastle być może zagra

pokaż spoiler Santiago Muñóz.

Poza tym dziś taki dzień, że aż trudno wszystko opisać we wstępniaku.

EKSTRAKLASA
12:30 Warta Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 12:10
komentarz: Piotr Laboga, Radosław Majdan

15:00 Cracovia – Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 14:40
komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Jagiellonia Białystok – Stal Mielec (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) – wstęp od 17:10
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

20:00 Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) – wstęp od 19:20 (TVP Sport) i 19:30 (C+)
komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn (TVP Sport)/ Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński (C+)

1. LIGA
12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce (Polsat Sport)

pokaż spoiler Polsat Box: (18:00) GKS Jastrzębie – Sandecja; (20:30) Miedź – Łódzki KS

EKSTRALIGA KOBIET
12:20 Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław (TVP Sport)

PREMIER LEAGUE
13:30 Crystal Palace – Tottenham (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
16:00 MULTI PREMIER LEAGUE (Canal+ Sport 2): Arsenal – Norwich/ Brentford – Brighton/ Leicester – Manchester City/ Manchester United – Newcastle/ Southampton – West Ham/ Watford – Wolverhampton
16:00 MANCHESTER UNITED – NEWCASTLE (Canal+ Premium)
16:00 LEICESTER – MANCHESTER CITY (Canal+ Now)
18:30 Chelsea – Aston Villa (Canal+ Sport 2)

CHAMPIONSHIP
16:00 Blackpool – Fulham (Eleven 4)

SUPER LEAGUE KOBIET
12:30 West Ham – Aston Villa (Viaplay)

LA LIGA
18:30 Levante – Rayo (Eleven 2, 4)
21:00 Bilbao – Mallorca (nSport+)

LA LIGA 2
18:15 Las Palmas – Ibiza (nSport+)

SERIE A
15:00 Empoli – Venezia (Eleven 1, 4K)
18:00 NAPOLI – JUVENTUS (Eleven 1, 4K)
20:45 ATALANTA – FIORENTINA (Eleven 1, 4K)

SERIE A KOBIET
17:30 Pomogliano – Roma (Viaplay)

LIGUE 1
17:00 PSG – Clermont (Eleven 3, Canal+ Family)
21:00 MONACO – OLYMPIQUE MARSYLIA (Eleven 2, 4, Canal+ Sport 2)

1. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay

15:30 LEVERKUSEN – DORTMUND – studio od 15:00
15:30 Furth – Wolfsburg
15:30 Hoffenheim – Mainz
15:30 Freiburg – Koln
15:30 Union – Augsburg
18:30 RB LIPSK – BAYERN – studio od 17:30

2. BUNDESLIGA
13:30 Inglostadt – Werder (Viaplay)
20:30 HSV – Sandhausen (Viaplay)

BUNDESLIGA KOBIET
19:30 Bayern – Freiburg (Viaplay)

PRIMEIRA LIGA
19:00 Santa Clara – Benfica (Eleven 3)
21:30 SPORTING – FC PORTO (Eleven 3)

EREDIVISIE
18:45 Zwolle – Ajax (Polsat Sport Premium 1)
21:00 Alkmaar – PSV (Polsat Sport Extra)

SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:30 St. Johnstone – Rangers (Polsat Sport Premium 1)

LIGA CZESKA
19:00 Viktoria Pilzno – Sparta Praga (Polsat Sport Premium 2)

MLS
01:00 (sob/nd) New England Revolution – NY City FC (Polsat Sport Extra)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LIGA
Transmisje na kanale ligi na YT
13:00 Lokomotiw – Samara
15:30 Zenit – Achmat
18:00 Spartak – Chimki

///MAGAZYNY///
11:20 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:00 Eleven gol (Eleven 1, 4K)

///POZA FUTBOLEM///

FUTSAL
EKSTRAKLASA
12:00 Legia Warszawa – Futsal Leszno (nSport+)

BEACH SOCCER
14:05 Szwajcaria – Ukraina (Polsat Sport News)
15:20 Białoruś – POLSKA (Polsat Sport)
16:35 Portugalia – Włochy (Polsat Sport News)
17:50 Rosja – Hiszpania (Polsat Sport News)

FORMUŁA 1
GP WŁOCH
12:00 2. trening (Eleven 1, 4K)
16:30 Sprint (Eleven 2)

ŻUŻEL
19:00 GP w Voyens (Canal+ Premium)

1. LIGA
16:00 Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk (nSport+)

SKOKI NARCIARSKIE
LETNIE GP W CZAJKOWSKIM
09:00 Konkurs indywidualny mężczyzn (TVP Sport, Eurosport 1)

KOLARSTWO
14:00 Tour of Britain (Eurosport 2)
14:15 Mistrzostwa Europy (Eurosport 1)
14:30 Mistrzostwa Europy (TVP Sport)

TENIS
US OPEN
Transmisje od 18:00 (Eurosport 1)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
MISTRZOSTWA EUROPY
17:30 Rosja – Ukraina (Polsat Sport)
20:30 POLSKA – Finlandia (TVP 1, Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
17:30 MMTS Kwidzyn – Pogoń Szczecin (TVP Sport)

BUNDESLIGA
18:30 Flensburg – Erlangen (Viaplay)
20:30 Melsungen – Kiel (Viaplay)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Anwil Włocławek – Zastal Zielona Góra (Polsat Sport Extra)

SUPERPUCHAR HISZPANII
19:00 Barcelona – Valencia (Canal+ Family, SportKlub)
22:00 Tenerife – Real Madryt (SportKlub)

NBA
01:00 (sob/nd) Hall of Fame ceremony (Canal+ Sport)

RUGBY
MECZ TOWARZYSKI
15:50 POLSKA – Węgry (sport.tvp.pl)

HOKEJ
LIGA MISTRZÓW
19:30 Rouen Dragons – Klagenfurt (Polsat Sport News)

DART
14:00, 19:00 Puchar Świata (sport.tvp.pl)

SPORTY WALKI
19:30 Babilon MMA (Polsat Sport Fight)
20:00 Babilon MMA (Super Polsat)

///KĄCIK FILMOWY///
21:05 Avengers: Czas Ultrona (Polsat)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa