09.10.2021 Dzień dobry….

09.10.2021

Dzień dobry. Stęsknieni za występem Orłów Sousy? Dziś pożegnalny występ Bambiego i oby tym razem obrońcy zadbali, żeby obyło się bez żadnego wylewu przeciwko San Marino. Poza tym mecze eliminacyjne do mundialu, ale punktem głównym dnia w samo południe starcie Carina Gubin – Stal Brzeg. Tego nie można przegapić

1. LIGA
12:40 GKS Katowice – GKS Tychy (Polsat Sport) – wstęp od 12:30

3. LIGA
12:00 Carina Gubin – Stal Brzeg (sport.tvp.pl) – wstęp od 11:40

KWALIFIKACJE MŚ – EUROPA

15:00 Litwa – Bułgaria (Polsat Sport Extra)
18:00 Szwecja – Kosowo (Polsat Sport Extra)
18:00 Szkocja – Izrael (Polsat Sport Premium 2)

Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1) i 19:00 (TVP Sport)
20:45 POLSKA – SAN MARINO (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1)
komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (TVP)

20:45 Węgry – Albania (Polsat Sport Premium 2)
20:45 Andora – Anglia (Polsat Sport Premium 3)
20:45 Szwajcaria – Irlandia Płn. (Polsat Sport Premium 4)
20:45 Luksemburg – Serbia (Polsat Sport Premium 5)

pokaż spoiler (15:00) Kazachstan – Bośnia i Hercegowina; (18:00) Azerbejdżan – Irlandia; Finlandia – Ukraina; Gruzja – Grecja; (20:45) Mołdawia – Dania; Wyspy Owcze – Austria

KWALIFIKACJE MŚ – AFRYKA
Transmisje na Viaplay

15:00 Etiopia – RPA
15:00 Gwinea – Sudan
18:00 Togo – Kongo
18:00 Ghana – Zimbabwe
21:00 Gwinea-Bisseau – Maroko
21:00 Senegal – Namibia

EKSTRALIGA KOBIET
11:15 Medyk Konin – Górnik Łęczna (TVP Sport)

WOMEN’S SUPER LEAGUE
14:30 Manchester United – Manchester City (Viaplay)

PRIMERA DIVISION FEMENINA
11:00 Alaves – Huelva (Viaplay)

SERIE A FEMMINILE
14:30 Juventus – Napoli (Viaplay)

FRAUEN BUNDESLIGA
18:00 Bayern – Hoffenheim (Viaplay)

///MAGAZYNY///
10:15 Stan futbolu (TVP Sport/Weszło)
18:00 Mecz dnia (Kanał Sportowy/TVP Sport)
22:30 Hejtpark po meczu Polska – San Marino (Kanał Sportowy)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:30 Skróty el. MŚ (Polsat Sport Premium 1)
23:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA FUTBOLEM///

FORMUŁA 1
GP TURCJI
11:00 3. trening (Eleven 1, 4K)
14:00 Kwalifikacje (Eleven 1, 4K)

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
DTM
10:00 Kwalifikacje (Eleven 2)
13:00 Wyścig (Eleven 2)

ŻUŻEL
MECZ TOWARZYSKI
15:05 POLSKA – Reszta świata (TVP Sport)

KOLARSTWO
10:15 Giro di Lombardia (Eurosport 1)
17:00 Tour de Vendee (Eurosport 1)

KOLARSTWO TOROWE
MISTRZOSTWA EUROPY
Transmisje od 17:00 (Eurosport 1) i 17:50 (sport.tvp.pl)

DART
21:30 World Grand Prix (sport.tvp.pl)

TENIS
TURNIEJ ATP W INDIAN WELLS
Transmisje od 20:00 (Polsat Sport News) i 00:00 (sob/nd, Polsat Sport)

TURNIEJ WTA W INDIAN WELLS
Transmisje od 20:00 (Canal+ Sport)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)
17:30 GKS Katowice – Resovia (Polsat Sport)
20:30 Ślepsk Suwałki – Politechnika Lublin (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
13:15 Wisła Płock – Zagłębie Lubin (TVP Sport)
19:00 Azoty Puławy – Piotrkowianin (sport.tvp.pl)

IHF SUPER GLOBE
12:45 Alnor – Al-Duhail (Viaplay)
15:00 Zamalek – Al-Wehda (Viaplay)
17:15 Aalborg – Pinheiro (Viaplay)
19:30 Magdeburg – Barcelona (Viaplay)

BUNDESLIGA
20:30 Minden – Lubeka (Viaplay)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Trefl Sopot – Zastal Zielona Góra (Polsat Sport News)

LIGA ACB
20:45 Tenerife – Zaragoza (nSport+)

LIGA TURECKA
12:00 Petkimspor – Galatasaray (SportKlub)
14:30 Bahcesehir – Fenerbahce (SportKlub)

HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
18:00 Rogle – Malmoe (Viaplay)

PRESEASON NHL
22:00 Nashville Predators – Carolina Hurricanes (Viaplay)
03:00 (sob/nd) Vancouver Canucks – Edmonton Oilers (Viaplay)

BOKS
19:00 Polsat Boxing Promotion 2: I. Garcia – N. Zaky (Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight)
20:00 Polsat Boxing Promotion 2: I. Garcia – N. Zaky (Super Polsat)
20:30 Gala w Birmingham: B. Foster – J. Cunningham (Polsat Sport Fight)
02:00 (sob/nd) Gala w Las Vegas: A. Kownacki – R. Helenius (TVP Sport) – od 02:40 na TVP 1
05:00 (sob/nd) Gala w Las Vegas: D. Wilder – T. Fury (TVP Sport, TVP 1)

SPORTY WALKI
22:00 UFC Fight Night 194 (Polsat Sport Fight)

///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Władca Pierścieni: Dwie wieże (TVN 7)
21:05 Iron Man (Polsat)
23:05 Spectre (TVP 1)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja