05.04.2022 Dzień dobry….

05.04.2022

Dzień dobry. Wracamy z Ligą Mistrzów, czyli meczem Olimpii Grudziądz z Lechem Poznań. A wieczorem w sumie znak zapytania, który oglądać mecz.

W nocy z kolei Copa Libertadores i trochę dziwi, że Polsat Sport nie wybrał meczu drużyny siwego bajeranta.

PUCHAR POLSKI
1/2 FINAŁU
18:00 Olimpia Grudziądz – Lech Poznań (Super Polsat, Polsat Sport)

LIGA MISTRZÓW
1/4 FINAŁU
Studio od 19:00 (Polsat Sport Premium 1)

21:00 MANCHESTER CITY – ATLETICO MADRYT (Polsat Sport Premium 1)
21:00 BENFICA – LIVERPOOL (Polsat Sport Premium 2)

2. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
18:30 HSV – Aue

COPA LIBERTADORES
02:30 (wt/śr) Deportivo Cali – Boca Juniors (Polsat Sport)

pokaż spoiler (00:15) Caracas – Athletico PR; Colon – Penarol; Olimpia Asuncion – Cerro Porteno; (02:30) Always Ready – Corinthians; Sporting Cristal – Flamengo

///POZA POLSKĄ TV///

1. LIGA
18:00 Resovia – Stomil Olsztyn
18:00 Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie
20:30 Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała

COPA SUDAMERICANA
00:15 (wt/śr) Banfield – Santos
00:15 (wt/śr) Ceara – Independiente
00:15 (wt/śr) Universidad Catolica – Calera
02:30 (wt/śr) Atletico GO – LDU Quito
02:30 (wt/śr) Everton (CHI) – Wilstermann

///MAGAZYNY///
10:00 Mecz dnia (Kanał Sportowy)
14:00 Bundestalk (Kanał Sportowy)
16:00 Curva sud (Kanał Sportowy)
18:00 Bonjour Ligue 1 (Kanał Sportowy)
23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (Canal+ Sport 5, Canal+ Family)
23:30 Magazyn LM (Polsat Sport Premium 1)

///POZA FUTOLEM///

DART
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje od 14:00 (Eurosport 2) i 20:30 (Eurosport 1)

KOLARSTWO
15:30 Wyścig dookoła Kraju Basków (Eurosport 1)

TENIS
TURNIEJ WTA W CHARLESTON
Transmisje od 19:00 (Canal+ Sport)

MECZ POKAZOWY
21:00 C. Wozniacki – A. Kerber (TVP Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
LIGA EUROPEJSKA
18:45 Wisła Płock – Lemgo (Eurosport 1)

PIŁKA RĘCZNA KOBIET
PGNiG SUPERLIGA
18:30 Piotrcovia – KPR Kobierzyce (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
LIGA CHIŃSKA
13:35 Longshi – Shanxi (SportKlub)

LIGA MISTRZÓW
18:00 Cluj – Ludwigsburg (Canal+ Sport 5)
20:30 Manresa – Unicaja (Canal+ Sport 5)

HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
Transmisje na Viaplay
19:00 Frolunda – Vaxjo

NHL
Transmisje na Viaplay

01:00 (wt/śr) Buffalo Sabres – Carolina Hurricanes
01:00 (wt/śr) Florida Panthers – Toronto Maple Leafs
01:00 (wt/śr) Montreal Canadiens – Ottawa Senators
01:00 (wt/śr) New Jersey Devils – NY Rangers
01:00 (wt/śr) Philadelphia Flyers – Columbus Blue Jackets
01:00 (wt/śr) Pittsburgh Penguins – Colorado Avalanche
01:30 (wt/śr) Detroit Red Wings – Boston Bruins
02:00 (wt/śr) Nashville Predators – Minnesota Wild
02:30 (wt/śr) Dallas Stars – NY Islanders
04:30 (wt/śr) San Jose Sharks – Edmonton Oilers

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow